Web Profiler (8.x-1.1-beta10) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: tags
af: etikette

en: Forms
af: Vorms

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Time
af: Tyd

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Block
af: Blok

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Method
af: Metode

en: Profile
af: Profiel

en: Blocks
af: Blokke
