Web Profiler (8.x-1.1-beta10) - en to fi translation catalogue (60 entries)

en: tags
fi: tunnisteet

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Title
fi: Otsikko

en: enabled
fi: käytössä

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Time
fi: Aika

en: Views
fi: Näkymät

en: Access
fi: Pääsy

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Region
fi: Alue

en: Display
fi: Näyttö

en: Theme
fi: Teema

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Error
fi: Virhe

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Block
fi: Lohko

en: Database
fi: Tietokanta

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Url
fi: Osoite

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: Id
fi: Tunniste

en: State
fi: Tila

en: Method
fi: Tapa

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Class
fi: Luokka

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: false
fi: epätosi

en: true
fi: tosi

en: Profile
fi: Profiili

en: Key
fi: Avain

en: Token
fi: Muuttuja

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Completed
fi: Valmis

en: Copy
fi: Kopioi

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Available
fi: Saatavilla

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Target
fi: Kohde

en: Drupal version
fi: Drupal-versio

en: Config
fi: Asetukset

en: Active modules
fi: Aktiiviset moduulit

en: Status: @status
fi: Tila: status

en: Route name
fi: Reitin nimi
