Web Profiler (8.x-1.1-beta12) - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: tags
hr: tagovi

en: Forms
hr: Forme

en: Title
hr: Naziv

en: enabled
hr: omogućeno

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Development
hr: Razvoj

en: Type
hr: Vrsta

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Time
hr: Vrijeme

en: Access
hr: Pristup

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Region
hr: Regija

en: Display
hr: Prikaz

en: Theme
hr: Tema

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Error
hr: Greška

en: Exclude
hr: Isključi

en: Block
hr: Blok

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Filter
hr: Pročisti

en: State
hr: Država

en: Method
hr: Metoda

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Profile
hr: Profil

en: Key
hr: Ključ

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Any
hr: Bilo koji

en: Active modules
hr: Aktivni moduli
