Web Profiler (8.x-1.1-beta3) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Time
mn: Цаг

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: Theme
mn: Загвар

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: file
mn: Файл

en: Block
mn: Хавтан

en: Url
mn: Хаяг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Blocks
mn: Хавтангууд
