Web Profiler (8.x-1.1-beta7) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Enabled
ht: Aktif

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Block
ht: Blòk

en: Filter
ht: Filtre
