Web Profiler (8.x-1.1-beta9) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Development
mg: Fivoarana

en: Type
mg: Karazana

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
