Web Profiler (8.x-1.1-beta9) - en to is translation catalogue (41 entries)

en: tags
is: merki

en: Forms
is: Form

en: Title
is: Titill

en: enabled
is: virkt

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Development
is: Þróun

en: Type
is: Gerð

en: disabled
is: óvirkt

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Tags
is: Efnisorð

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Time
is: Tími

en: Views
is: Gagnasýn

en: Access
is: Aðgangur

en: Manage
is: Stjórnun

en: Region
is: Svæði

en: Display
is: Sýna

en: Theme
is: Þema

en: User
is: Notandi

en: Configure
is: Stilla

en: Error
is: Villa

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: Block
is: Blokk

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Url
is: Vefslóð

en: Loaded
is: Virkt

en: Roles
is: Hlutverk

en: Filter
is: Sía

en: State
is: Fylki

en: Events
is: Viðburðir

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Completed
is: Lokið

en: Blocks
is: Blokkir
