Web Profiler (8.x-1.1-beta2) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Development
jv: Pangembangan

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: disabled
jv: mati

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Time
jv: Wektu

en: Views
jv: View

en: Access
jv: Akses

en: Display
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: file
jv: berkas

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Block
jv: Blok

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Method
jv: Metode

en: Profile
jv: Profil

en: Key
jv: Kunci

en: Blocks
jv: Blok

en: Any
jv: Sembarang

en: Active modules
jv: Modul aktif
