Web Profiler (8.x-1.1-beta15) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: tags
nn: merkelappar

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: enabled
nn: aktivert

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Error
nn: Feil

en: Block
nn: Blokk

en: Roles
nn: Roller

en: Filter
nn: Filtrer

en: Class
nn: Klasse

en: Blocks
nn: Blokkar
