WebProfiler (8.x-1.1-beta10) - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: tags
pl: tagi

en: Forms
pl: Formularze

en: Title
pl: Tytuł

en: enabled
pl: włączone

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Type
pl: Typ

en: disabled
pl: wyłączone

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Time
pl: Czas

en: Views
pl: Widoki

en: Access
pl: Dostęp

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Theme
pl: Skórka

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Error
pl: Błąd

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Block
pl: Blok

en: Database
pl: Baza danych

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Url
pl: URL

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Roles
pl: Role

en: Filter
pl: Filtr

en: State
pl: Stan

en: Method
pl: Metoda

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Class
pl: Klasa

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Provider
pl: Usługodawca

en: false
pl: fałsz

en: true
pl: prawda

en: Profile
pl: Profil

en: Key
pl: Klucz

en: Token
pl: Wzorzec

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Completed
pl: Zakończone

en: Assets
pl: Zasoby

en: hits
pl: kliknięć

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Blocks
pl: Bloki

en: Request
pl: Żądanie

en: Available
pl: Dostępne

en: Any
pl: Dowolny

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: Target
pl: Cel

en: Memory
pl: Pamięć

en: PHP Extensions
pl: Rozszerzenia PHP

en: Drupal version
pl: Wersja Drupala

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Status code
pl: Kod statusu

en: Total time
pl: Czas całkowity

en: Active modules
pl: Aktywne moduły

en: Event name
pl: Nazwa wydarzenia

en: Route name
pl: Nazwa trasy

en: Toolbar item
pl: Element paska narzędzi
