Web Profiler (8.x-2.0-beta15) - en to ta translation catalogue (52 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: title
ta: தலைப்பு

en: value
ta: மதிப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Priority
ta: முன்னுரிமை

en: Action
ta: செயல்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Time
ta: நேரம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Path
ta: பாதை

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Region
ta: பகுதி

en: Theme
ta: தீம்

en: path
ta: வழி

en: type
ta: வகை

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: User
ta: பயனர்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Exclude
ta: விலக்கி

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Url
ta: முகவரி

en: Host
ta: புரவலன்

en: To
ta: பெறுநர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Method
ta: முறை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Limit
ta: எல்லை

en: Info
ta: தகவல்

en: Failed
ta: தோல்வி

en: Themes
ta: தீம்கள்

en: Translated
ta: மொழிபெயர்க்கப்பட்ட

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Data
ta: தரவு

en: Any
ta: ஏதும்

en: form
ta: படிவம்
