WebProfiler (8.x-2.0-beta16) - en to lv translation catalogue (64 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: title
lv: virsraksts

en: value
lv: vērtība

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Path
lv: Ceļš

en: Modules
lv: Moduļi

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Region
lv: Reģions

en: Theme
lv: Tēma

en: name
lv: vārds

en: path
lv: ceļš

en: type
lv: veids

en: Mail
lv: Pasts

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Database
lv: Datubāze

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Host
lv: Serveris

en: To
lv: Kam

en: Roles
lv: Lomas

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Count
lv: Skaits

en: State
lv: Stāvoklis

en: Method
lv: Veids

en: Events
lv: Notikumi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: class
lv: klase

en: Original
lv: Oriģināls

en: Token
lv: Marķieris

en: Limit
lv: Limits

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Blocks
lv: Bloki

en: Available
lv: Pieejams

en: Data
lv: Dati

en: Any
lv: Jebkurš

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Target
lv: Mērķis

en: form
lv: forma

en: access
lv: piekļuve

en: dashboard
lv: darbgalds
