Web Profiler (8.x-2.0-beta16) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Modules
mk: Модули

en: path
mk: патека

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: Themes
mk: Теми

en: Blocks
mk: Блокови
