Web Profiler (8.x-2.0-beta16) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Time
my: အချိန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Modules
my: Module များ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: form
my: ဖောင်
