Web Profiler (8.x-2.0-beta16) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Mail
se: E-boasta

en: User
se: Geavaheaddji
