Web Profiler (8.x-2.0-beta16) - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: title
sl: naslov

en: value
sl: vrednost

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Development
sl: Razvoj

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Time
sl: Čas

en: Path
sl: Pot

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: Theme
sl: Tema

en: type
sl: tip

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: To
sl: Za

en: Roles
sl: Vloge

en: Count
sl: Število

en: Method
sl: Metoda

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Info
sl: Podatki

en: Themes
sl: Teme

en: Blocks
sl: Bloki

en: Any
sl: Katerokoli

en: form
sl: obrazec
