Web Profiler (8.x-2.0-rc1) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Action
bg: Действие

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Time
bg: Време

en: Views
bg: Изгледи

en: Path
bg: Път

en: Modules
bg: Модули

en: Region
bg: Област на сайта

en: path
bg: Път

en: type
bg: тип

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Url
bg: URL

en: Host
bg: Хост

en: To
bg: До

en: Roles
bg: Роли

en: Filter
bg: Филтър

en: Count
bg: Брой

en: State
bg: Статус

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Original
bg: Оригинал

en: Themes
bg: Теми

en: Translated
bg: преведен

en: Blocks
bg: Блокове

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: form
bg: форма
