Web Profiler (8.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (59 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: title
cs: nadpis

en: value
cs: hodnota

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Time
cs: Čas

en: Path
cs: Cesta

en: Modules
cs: Moduly

en: Manage
cs: Správa

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: path
cs: cesta

en: type
cs: typ

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Database
cs: databáze

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Host
cs: Hostitel

en: To
cs: Komu

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Count
cs: Počet

en: State
cs: Stav

en: Method
cs: Metoda

en: Events
cs: Události

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Attributes
cs: Atributy

en: Class
cs: Třída

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Original
cs: Původní

en: Completed
cs: Dokončené

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Translations
cs: Překlady

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Blocks
cs: Bloky

en: Services
cs: Služby

en: Available
cs: K dispozici

en: Any
cs: Libovolný

en: Regions
cs: Regiony

en: Target
cs: Cíl

en: Drupal version
cs: Drupal verze

en: form
cs: formulář

en: No results
cs: Žádné výsledky

en: Query type
cs: Typ dotazu

en: Database settings
cs: Nastavení databáze
