WebProfiler (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (77 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: title
fi: otsikko

en: value
fi: arvo

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Development
fi: Kehitys

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Action
fi: Toiminto

en: Tags
fi: Tagit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Time
fi: Aika

en: Views
fi: Näkymät

en: Path
fi: Polku

en: Modules
fi: Moduulit

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Region
fi: Alue

en: Theme
fi: Teema

en: path
fi: polku

en: type
fi: tyyppi

en: Mail
fi: Sähköposti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Configure
fi: Määrittele

en: Exclude
fi: Jätä pois

en: Database
fi: Tietokanta

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Url
fi: Osoite

en: Host
fi: Isäntä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Filter
fi: Suodatus

en: Count
fi: Laskuri

en: State
fi: Tila

en: Method
fi: Tapa

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Class
fi: Luokka

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Token
fi: Muuttuja

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Purge
fi: Tyhjennä

en: Info
fi: Tieto

en: Completed
fi: Valmis

en: Themes
fi: Teemat

en: Translations
fi: Käännökset

en: Translated
fi: Käännetty

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Services
fi: Palvelut

en: Available
fi: Saatavilla

en: Sort query log
fi: Lyhyt kyselylogi

en: Slow query highlighting
fi: Hitaiden kyselyiden korostus

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Untranslated
fi: Kääntämättä

en: Regions
fi: Alueet

en: Target
fi: Kohde

en: Authenticated
fi: Todennettu

en: Drupal version
fi: Drupal-versio

en: Config
fi: Asetukset

en: form
fi: lomake

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: access
fi: pääsy

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: dashboard
fi: työpöytä

en: Query type
fi: Kyselyn tyyppi

en: Base theme
fi: Perusteema

en: Database settings
fi: Tietokanta-asetukset

en: Route name
fi: Reitin nimi
