WebProfiler (8.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (66 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: title
gl: título

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: Modules
gl: Módulos

en: Manage
gl: Xestionar

en: Region
gl: Área

en: Theme
gl: Tema

en: name
gl: nome

en: path
gl: ruta

en: type
gl: tipo

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Exclude
gl: Excluír

en: Database
gl: Base de datos

en: Not found
gl: Non atopada

en: Host
gl: Anfitrión

en: To
gl: Para

en: Filter
gl: Filtro

en: Count
gl: Contar

en: State
gl: Estado

en: Method
gl: Método

en: Events
gl: Eventos

en: Configuration
gl: Configuración

en: Attributes
gl: Atributos

en: Class
gl: Clase

en: Cache
gl: Caché

en: Provider
gl: Proveedor

en: Original
gl: Orixinal

en: Token
gl: Símbolos

en: Limit
gl: Límite

en: Info
gl: Información

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: Themes
gl: Temas

en: Translations
gl: Traduccións

en: Translated
gl: Traducido

en: Blocks
gl: Bloques

en: Services
gl: Servizos

en: Available
gl: Dispoñible

en: Sort query log
gl: Ordenar o rexistro de consultas

en: Any
gl: Calquera

en: Untranslated
gl: Sen traducir

en: Target
gl: Destino

en: Drupal version
gl: Versión de Drupal

en: Config
gl: Configuración

en: form
gl: formulario

en: Query type
gl: Tipo de consulta
