Web Profiler (8.x-2.0-rc1) - en to km translation catalogue (39 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: value
km: តម្លៃ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Region
km: តំបន់

en: path
km: ផ្លូវ

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Count
km: រាប់

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Themes
km: ស្បែក

en: Translated
km: បាន​បក​ប្រែ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Any
km: ណា​មួយ

en: form
km: សំណុំ​បែបបទ​
