Web Profiler (8.x-2.0-rc2) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: title
be: назва

en: value
be: значэнне

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Development
be: Распрацоўка

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Time
be: Час

en: Path
be: Сцежка

en: Modules
be: Модулі

en: Manage
be: Кіраваць

en: Region
be: Рэгіён

en: Theme
be: Тэма

en: path
be: шлях

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: type
be: тып

en: Mail
be: Пошта

en: User
be: Карыстальнік

en: Configure
be: Правіць

en: Database
be: База дадзеных

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Loaded
be: Загружана

en: Host
be: Хост

en: To
be: Каму

en: Roles
be: Ролі

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Count
be: Колькасць

en: Method
be: Метад

en: Configuration
be: Налады

en: Cache
be: Кэш

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: template
be: шаблён

en: Info
be: Інфармацыя

en: Themes
be: Тэмы

en: Translations
be: Пераклады

en: Translated
be: Перакладзеныя

en: Blocks
be: Блокі

en: Data
be: Дадзенныя

en: Any
be: Любы

en: form
be: анкета
