Web Profiler (8.x-2.0-rc2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Time
ga: Am

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Completed
ga: Déanta
