WebProfiler (8.x-2.0-rc2) - en to gu translation catalogue (37 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: title
gu: શીર્ષક

en: value
gu: મૂલ્ય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Development
gu: વિકાસ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Time
gu: સમય

en: Path
gu: પાથ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: type
gu: પ્રકાર

en: Mail
gu: મેઇલ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Exclude
gu: બાકાત

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Cache
gu: સંગ્રહ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Data
gu: માહિતી

en: Any
gu: કોઈપણ

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક
