WebProfiler (8.x-2.0-rc2) - en to sv translation catalogue (80 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: title
sv: titel

en: value
sv: värde

en: Value
sv: Värde

en: Development
sv: Utveckling

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Priority
sv: Prioritet

en: Action
sv: Åtgärd

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Time
sv: Tid

en: Views
sv: Vyer

en: Path
sv: Sökväg

en: Modules
sv: Moduler

en: Manage
sv: Hantera

en: Theme
sv: Tema

en: name
sv: namn

en: path
sv: sökväg

en: type
sv: typ

en: Mail
sv: E-post

en: User
sv: Användare

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Database
sv: Databas

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Url
sv: URL

en: Host
sv: Värd

en: To
sv: Till

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: Count
sv: Antal

en: State
sv: Läge

en: Method
sv: Metod

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Class
sv: Klass

en: Provider
sv: Leverantör

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Limit
sv: Begränsning

en: id
sv: ID

en: Info
sv: Information

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Completed
sv: Slutförd

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Assets
sv: Tillgång

en: Themes
sv: Teman

en: Translations
sv: Översättningar

en: Translated
sv: Översatt

en: Blocks
sv: Block

en: Services
sv: Tjänster

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Any
sv: Alla

en: Untranslated
sv: Ej översatt

en: Regions
sv: Regioner

en: Target
sv: Mål

en: Authenticated
sv: Inloggad

en: count
sv: räkna

en: Drupal version
sv: Version av Drupal

en: Config
sv: Konfiguration

en: priority
sv: prioritet

en: form
sv: formulär

en: No results
sv: Inget resultat

en: access
sv: åtkomst

en: Caller
sv: Anropare

en: Libraries
sv: Bibliotek

en: display
sv: visa

en: View latest
sv: Visa senaste

en: Routing
sv: Rutt

en: Query type
sv: Typ av databasfråga

en: Database settings
sv: Inställningar för databas

en: Route name
sv: Namn på rutt

en: Toolbar item
sv: Verktygsfältsknapp
