Web Profiler (8.x-2.0-rc3) - en to eu translation catalogue (60 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: title
eu: izenburua

en: value
eu: balioa

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Development
eu: Garapena

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Time
eu: Ordua

en: Views
eu: Bistak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Modules
eu: Moduluak

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Region
eu: Atal

en: Theme
eu: Tema

en: name
eu: izena

en: path
eu: bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: type
eu: mota

en: Mail
eu: Posta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Database
eu: Datu-base

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Url
eu: URLa

en: To
eu: Nori

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Count
eu: Zenbatu

en: State
eu: Egoera

en: Method
eu: Metodoa

en: Events
eu: Gertaerak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Original
eu: Originala

en: Limit
eu: Muga

en: Info
eu: Informazioa

en: Completed
eu: Osatuta

en: Themes
eu: Temak

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Translated
eu: Itzulita

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Available
eu: Gaituta

en: Data
eu: Datu

en: Any
eu: Edozein

en: Untranslated
eu: Itzuli gabe

en: form
eu: formularioa

en: dashboard
eu: Aginte-panela
