WebProfiler (8.x-2.0-rc3) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: title
he: כותרת

en: value
he: ערך

en: Status
he: סטטוס

en: Value
he: ערך

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: Action
he: פעולה

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Time
he: זמן

en: Views
he: היבטים

en: Path
he: מיקום

en: Modules
he: רכיבים

en: Manage
he: ניהול

en: Region
he: איזור

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: path
he: נתיב

en: type
he: סוג

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Configure
he: הגדרות

en: Exclude
he: לא לכלול

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Drupal
he: דרופל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Url
he: כתובת url

en: Host
he: שם שרת

en: To
he: אל

en: Roles
he: תפקידים

en: Filter
he: סינון

en: Count
he: כמות

en: State
he: מצב

en: Method
he: שיטה

en: Events
he: אירועים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Cache
he: מטמון

en: Provider
he: ספק

en: Token
he: אסימון

en: Limit
he: גבול

en: Info
he: מידע

en: Plugin
he: פלאגין

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: Themes
he: עיצובים

en: Translations
he: תרגומים

en: Translated
he: מתורגם

en: Blocks
he: בלוקים

en: Available
he: זמין

en: Sort query log
he: מיין יומן שאילתה

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
he: ניתן למיין את טבלת השאילתות לפי סדר הרצת השאילתות או לפי משך יורד.

en: Data
he: נתונים

en: Any
he: הכל

en: Untranslated
he: לא מתורגם

en: Config
he: קונפיג

en: priority
he: עדיפות

en: form
he: טופס

en: Total time
he: סה"כ

en: Libraries
he: ספריות

en: Access check
he: סימון גישה
