Web Profiler (8.x-2.0-rc3) - en to ka translation catalogue (45 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: title
ka: სათაური

en: value
ka: მნიშვნელოაბა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Path
ka: გზა

en: Modules
ka: მოდულები

en: Manage
ka: მართვა

en: Region
ka: რეგიონი

en: type
ka: ტიპი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Url
ka: ბმული

en: Loaded
ka: ჩატვირთულია

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: To
ka: მიმღები

en: Roles
ka: როლები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Cache
ka: ქეში

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Info
ka: ინფო

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Themes
ka: თემები

en: Translated
ka: თარგმნილი

en: Blocks
ka: ბლოკები
