Web Profiler (8.x-2.0-beta16) - en to el translation catalogue (65 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: title
el: τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Time
el: Ώρα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Region
el: Περιοχή

en: Theme
el: Θέμα

en: path
el: διαδρομή

en: type
el: τύπος

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Exclude
el: Εξαίρεση

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: To
el: Προς

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: State
el: Κατάσταση

en: Method
el: Μέθοδος

en: Events
el: Γεγονότα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Class
el: Κλάση

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Provider
el: Πάροχος

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Limit
el: Όριο

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Data
el: Δεδομένα

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Untranslated
el: Αμετάφραστο

en: Target
el: Στόχος

en: form
el: φόρμα

en: Libraries
el: Βιβλιοθήκες

en: Query type
el: Τύπος ερωτήματος

en: Database settings
el: Ρυθμίσεις βάσης δεδομένων

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής
