Web Profiler (8.x-2.0-rc3) - en to fil translation catalogue (24 entries)

en: title
fil: pamagat

en: value
fil: halaga

en: Status
fil: Kalagayan

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Path
fil: Landas

en: Modules
fil: Mga modulo

en: type
fil: uri

en: Configure
fil: Ayusin

en: To
fil: Para kay

en: Roles
fil: Mga papel

en: Filter
fil: Salain

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Themes
fil: Mga bastidor ng disenyo

en: Blocks
fil: Mga tipak

en: Regions
fil: Rehiyon
