Web Profiler (9.0.0) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: title
mr: शीर्षक

en: value
mr: मूल्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Value
mr: किंमत

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Time
mr: वेळ

en: Views
mr: याद्या

en: Path
mr: रस्ता

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: type
mr: प्रकार

en: Mail
mr: ईमेल

en: User
mr: सदस्य

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: To
mr: प्रति:

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: State
mr: राज्य

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Provider
mr: प्रदाता

en: form
mr: अर्ज
