WebProfiler (9.0.1) - en to ku translation catalogue (41 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: title
ku: ناونیشان

en: value
ku: نرخ

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Time
ku: کات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Region
ku: ناوچە

en: path
ku: ڕێرەو

en: type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: To
ku: بۆ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Count
ku: ژمارە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Info
ku: زانیاری

en: Themes
ku: ڕووکارەکان

en: Translations
ku: وەرگێڕانەکان

en: Translated
ku: وەگێردراوە

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Available
ku: هەیە

en: Any
ku: هەر کام

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە

en: form
ku: فۆرم

en: dashboard
ku: دەشبۆرد
