WebPurify (2.0.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Subject
fil: Paksa

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Comments
fil: Mga puna

en: Name
fil: Pangalan

en: Users
fil: Mga tagagamit
