WebPurify (2.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Name
ka: სახელი

en: Users
ka: მომხმარებლები
