WebPurify (2.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Name
ne: नाम

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
