WebPurify (2.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Comments
uk: Коментарі

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Terms
uk: Терміни

en: Users
uk: Користувачі

en: Do nothing
uk: Нічого не робити
