WebPurify (2.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Block
lt: Blokas

en: Mode
lt: Būdas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Web services
lt: Web paslaugos
