Web Releases (10.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Body
km: តួ

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់
