Web Releases (10.0.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Releases
hu: Kiadások

en: Release notes
hu: Kiadási információk

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Archive
hu: Archiválás

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Release
hu: Kiadás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ
