Web Releases (10.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Releases
ku: وەشانەکان

en: Release notes
ku: زانیاری دەربارەی وەشان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو
