Web Releases (11.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Releases
af: Uitgawes

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
