Web Releases (11.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Archive
et: Arhiiv

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
