Web Releases (11.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Releases
fa: انتشارها

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Image
fa: تصویر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Archive
fa: آرشیو

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Product
fa: محصول

en: Products
fa: محصولات

en: ‹ Previous
fa: < قبلی

en: Next ›
fa: بعدی >

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Release
fa: انتشار

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
