Web Releases (11.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Releases
fr: Versions

en: Release notes
fr: Notes de version

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: Archive
fr: Archiver

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Product
fr: Produit

en: Products
fr: Produits

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Release
fr: Version

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »
