Web Releases (11.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Releases
hr: Izdanja

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Archive
hr: Arhiva

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Release
hr: Izdanje

en: Asc
hr: Uzlazno
