Web Releases (11.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Archive
hy: Արխիվացնել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
