Web Releases (11.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Releases
is: Útgáfur

en: Release notes
is: Útgáfutexti

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Archive
is: Skjalasafn

en: All
is: Allt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Product
is: Vara

en: Products
is: Vörur

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
