Web Releases (11.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Release notes
it: Note di rilascio

en: Reset
it: Ripristina

en: Image
it: Immagine

en: Default
it: Predefinito

en: Archive
it: Archivio

en: All
it: Tutti

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Product
it: Prodotto

en: Products
it: Prodotti

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »
