Web Releases (11.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Release notes
jv: Cathetan rilis

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
