Web Releases (11.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Archive
lt: Archyvas

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
